fbpx
AMG OTOMOTİV

Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Orjinal Parça Kullanmalıyım ?

Araçların üretimi esnasında kullanılan orjinal parçaların hasara uğraması veya kullanım ömrünü tamamlamış olması durumunda kendisi gibi orjinal olmayan yan sanaii tabir edilen parçalar kullanıldığı taktirde kullanım ömrü kısa olur bununla birlikte yakıt tüketimi artar gerek can güvenliğiniz gerekse yok güvenliğiniz tehlikeye düşer. bu yüzden aracınızın onarımında ve bakımlarında orjinal yedek parçayı tercih etmeniz hem siz hemde aracınız için önemlidir.

Polen Filtresi Değiştirmem Neden Çok Önemlidir?

Polen filtreleri 12.000 ve 15.000 km. arası veya minimum yılda iki kez değiştirilmelidir. Aksi takdirde; kabin içine giren temiz hava hissedilebilir derecede düşecektir. Bu araç klima sisteminin düzgün çalışmamasına ve yakıt tüketiminde ki artışa kadar değişik sonuçlara yol açabilir. Bunu anlamanın başka bir kolay yolu ise hızlıca buğulanan camlardır.

Hangi Marka Araçlara Hizmet Veriliyor?

Firmamıza yönlendirilen her türlü araç için hizmet vermekteyiz. Bizim önem verdiğimiz nokta aracınızın ne marka olduğu değil, sonuç olarak ortaya çıkardığımız hizmet ve müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hasar Tespiti ve Onarım Ne Kadar Sürmektedir?

Aracınızda meydana gelen hasarlar, sigorta şirketinin eksperine bildirim yapılır. Eksper gerekli hasar tespitini yaptıktan sonra firma içerisindeki profesyonel ekibimiz tarafından onarım işlemi başlatılır, maksimum hizmet anlayışı ile aracınız en kısa sürede size teslim edilir.

Randevu Aşaması

Hasar, bakım ve onarım işlemleri öncesinde, müşteri danışmanımızdan randevu alıp, servis sürecinizi, zamandan kazanarak, beklemeden yönetebilirsiniz.

Müşteri Kabul

Belirtilen randevu günü ve saatinde, aracınızla ilgili dilediğiniz yenilik ya da mevcut problemleri, ilgili müşteri danışmanımızla paylaştığınız, taleplerinizin dinlendiği süreçtir.

Araç Kabul

Aracınızla ilgili arıza, hasar veya bakım detaylarının alındığı, servis profesyonellerimizin önerilerinin sizinle paylaşıldığı noktadır

Servis Aşaması

Alanında profesyonel hizmet sunan kadromuz, her adımda sizden onay alarak, son teknoloji ile tüm işlemlerin gerçekleştirildiği servis bölümünde, aracınızı Diagnostic Test Cihazı ile en ince ayrıntısına kadar tarayıp, neticesi doğrultusunda gerekirse orijinal parçalar kullanılarak bakım/onarım sürecini tamamlamaktadır.

Araç Teslimatı

İş emrinde belirtilen tüm arıza, istek ve şikayetlerin gereği yapılıp yapılmadığına dair tüm incelemeler sağlanıp, güvenliğiniz için araç test edilip, son kontrollerden sonra size teslim edilir. Dilerseniz bünyemizdeki Sonax Profesyonel Araç Koruma servisimizden de yararlanarak, araçlarınızda uzun ömürlü koruma ve bakımla sürüş keyfinizi maksimuma çıkartabilirsiniz.

Bakım İşlemleri

Öncelikle Güvenlik Kaliteli ve incelikli hizmet anlayışıyla, hatasız servis olgusunu, değişen ve gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, tüm araç bakımlarınız kusursuz ve orijinal marka parçalarla yapılmaktadır. Şeffaf hizmetin göstergesi olarak değişen parçalar, araç sahiplerine teslim edilmektedir. Servisimizde kullanılan tüm malzemeler Dünya standartlarında tercih edilen, 1. Sınıf markalardır. Sektörünü küresel alanda izleyen, Gençler Oto, tüm dünyada kullanılan Shell V-Power Diesel +GTL Teknolojisi ile üretilip, Gazdan Yakıta (Gas to Liquids) adı verilen özel formüllü motor yağını kullanmaktadır. Shell tarafından geliştirilen ve doğalgazdan sentetize edilerek üretilen bu yakıt çok özel bir saflığa sahiptir. Güvenlik ve performans için her 10.000 km ‘de araçlarınıza, zorunlu bakım yapılması önerilmektedir. Bu bakımlar dışında gelişen, beklenmeyen durumlarda, üstün teknolojiye sahip araçlarınız muhtemel arıza ikazlarını bildirmektedir.

×

Merhaba!

WhatsApp'tan sorularınız ve randevu talebiniz için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize bir e-posta gönderin info@amgotomotiv.com

× Size nasıl yardım edebiliriz?